Üyelik Sözleşmesi

Giriş

Sözleşme

Şu an içinde bulunduğunuz Psikoloji Ağı İnternet Sitesi’ne (bundan sonra Psikoloji Ağı olarak anılacaktır) üye olarak ve üye girişi yaparak, yaptığınız tüm işlemlerde ve hizmet kullanımlarınızda; kişisel bilgilerinizi ve verilerinizle ilgili paylaşma, işleme, kullanma ve saklamayla ilgili politikalarımızı kabul etmiş sayılırsınız. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı, Kişisel Verilerin Korunması Sözleşmemizi ve Gizlilik Politikamızı okuyabilirsiniz.

Psikoloji Ağı’nın internet sitelerinde, sözleşme yaparak bulunduğu internet sayfalarında, bağı bulunmayan başka sitelerde verilmiş dış bağlantılarla yönlendirmelerdeki “Üye Ol”, “Kayıt Ol”, “Kayıt”, “Kaydol” ifadelerini içeren bağlantılara tıklayarak ya da siteye erişerek; üyelik işlemlerinde, hizmet kullanımlarında, kayıtta ve erişimde Psikoloji Ağı ile tüzel (hukuki) olarak bağlayıcılığı bulunan bir sözleşme akdetmiş olursunuz. Eğer bu sözleşmeyi ya da sözleşmenin yaratacağı durumları kabul etmiyorsanız, siteye kayıt olma ile ilgili hiçbir işlemde bulunmayın ve Psikoloji Ağının Hizmetlerini kullanmayın ve erişmeyin. Eğer bu sözleşmeyi sonlandırmak istiyorsanız; üyeliğinizi sonlandırmak için hesabınızı kapatarak, hizmetleri kullanmayarak ve erişim sağlamayarak yapabilirsiniz.

İşbu sözleşme Psikoloji Ağı’nın; ziyaretçilerini ve üyelerini bağlamaktadır. Psikoloji Ağı bu sözleşmede güncelleme yapma hakkına sahiptir ve yaptığı herhangi bir güncellemeyi tüm kullanıcılarına siteye girişte çıkan bir bildirimle bildirecektir.

Hizmetler

Psikoloji Ağı’nın resmi kanallarında Hizmetlerimiz olarak belirtilen çevrimiçi tüm hizmetleri, bu sitenin kullanımını ve Psikoloji Ağı markalı çevrimiçi tüm hizmetleri kapsayan bu sözleşme; Üyeleri ve Ziyaretçileri ilgilendirmektedir, kapsamaktadır ve bağlamaktadır. İşbu sözleşmenin ve sözleşme güncellemelerinin kapsadığı tüm çevrimiçi işlemlerde Psikoloji Ağı ile sözleşme yapmaktasınız.

Üye Türleri ve Ziyaretçi

“Ziyaretçi” olarak tanımlanan hizmet alanlar, siteye üye olmadan erişen ve hizmetlerini kullananlarını kapsamaktadır.

“Üye” olarak tanımlanan hizmet alanlar, sitedeki üye olma bölümünden üyelik işlemini tamamlamış ve siteye giriş yapabilen herkesi kapsamaktadır. Dört adet ana üyelik türü bulunmaktadır. “Profesyonel Uzman” olarak tanımlanan hizmet alanlar, siteye üye olmuş ve ardından üyelik aşamasındaki üyelik türlerinden Profesyonel olarak gözüken; “Psikolog” ve “Psikolojik Danışman” üyelik türlerini seçenleri kapsamaktadır. Profesyonel üyelik türleri ücretlidir. “Uzman” olarak tanımlanan hizmet alanlar, siteye üye olmuş ve ardından üyelik aşamasındaki üyelik türlerinden Profesyonel olarak gözükmeyen; “Psikolog” ve “Psikolojik Danışman” üyelik türlerini seçenleri kapsamaktadır. “Öğrenci” olarak tanımlanan hizmet alanlar, siteye üye olmuş ve ardından üyelik aşamasındaki üyelik tülerinden Öğrenci olarak tanımlanmış “Psikoloji Öğrencisi” ve “Psikolojik Danışmanlık Öğrencisi” üyelik türlerini seçenleri kapsamaktadır. “Genel” olarak tanımlanan hizmet alanlar, siteye üye olmuş ve ardından üyelik aşamasındaki üyelik türlerinden “Halk/Genel/Danışan” üyelik türünü seçenleri kapsamaktadır. Uzman, Öğrenci ve Genel ana üyelik türüne sahip üyeler ücretsiz üyelerdir ve profil özelliklerinde kısıtlamalar bulunmaktadır. Bu kısıtlamalar üyelik türleri sayfasındaki tablodan görülebilmektedir.

Bu sözleşme metni geliştirilmektedir. Psikoloji Ağı son sözleşme metnini yayımlayana dek kullanıcı hesaplarını kapatma ve sözleşmede değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Input your search keywords and press Enter.