Psikoloji Ağı akademik, internet ortamındaki, etkinliklerinizdeki ve tanıtım çalışmalarınızdaki sorunlarınıza çözümler sağlamaktadır. Kurumsal ve bireysel düzeyde alabileceğiniz hizmetlerde Psikoloji Ağı’nın takımından ve uzman ağından yararlanılmaktadır.


Reklam ve Tanıtım Çözümleri

Çalışma ve etkinliklerinizin, hazır materyallerinin sosyal medya ve web sitesi üzerinden paylaşımını yapıyoruz.

Çalışma ve etkinliklerinizin tanıtımı için; içeriklerinin tasarımı, üretimi ve reklamının yapılması gibi tüm süreçlerini içeren reklam kampanyalarınızı yürütüyoruz.

Talep ettiğiniz konularda video, görsel ya da yazılı içerikleri üretiyoruz.

İnternet ortamındaki mesleki kimliğinizin tanıtımıyla ilgili danışmanlık veriyoruz. Bunun için, kullanıcı tercihleri ve ilgilerine ilişkin güncel istatistiklerimizden yararlanıyoruz.

Etkinliklerinize ekip desteği sağlamanın yanı sıra, istenen konseptte sıfırdan etkinlik tasarlıyoruz ve gerçekleştiriyoruz.


Dijital Çözümler

Psikoloji alanına yönelik kişisel ve kurumsal web sitenizi hazırlıyoruz. Web sitenizin tasarımının yapılması, içeriklerinin hazırlanması, altyapısının kurulumuyla birlikte bütüncül bir hizmeti kapsamaktadır.

Tanıtım ve reklam amaçlı; afiş, video ve çeşitli materyallerinizin görsel tasarımlarını yapıyoruz.

Kişisel ya da kurumsal talepleriniz doğrultusunda; profesyonel çekim ekipmanlarıyla konu, söyleşi, etkinlik türü çekimlerinizi ve bunların düzenlemelerini yapıyoruz. .


Akademik Çözümler

Kariyerinizi yönlendirmeyi düşündürdüğünüz alanda, alanın uzmanından danışmanlık ve mentörlük almanızı sağlıyoruz. Anonim olarak sorularınızı yanıtlatıyoruz ya da haftalık/aylık görüşmelerle programlanmış sürecinizin takibini yapıyoruz.

Psikoloji temalı süreli-süresiz yayınlarınızı oluşturuyoruz. Bu süreçte, içerikleri, derginin/yayının tasarımını, dizgisini ve yayımını yapıyoruz.

Ödev, makale ya da içeriklerinizin; yazım ve anlam açısından kontrolü, biçimsel düzenlemeleri ve kaynakçasının kontrolü gibi tüm editöryel işlerini yapıyoruz.

Araştırma tasarımınıza uygun olarak, verilerinizin analizinde danışmanlık sağlıyoruz ve istatistiksel analizini yapıyoruz.
-Parametrik ve Non-Parametrik, Fark ve İlişki Testleri
-T-testi, ANOVA, MANOVA …
-Korelasyon, Regresyon …
-Faktör ve Güç Analizleri …

Psikoloji alanından kişilerden oluşan çeviri ekibimizle, yazılarınızın ve içeriklerinizin çevirilerini yapıyoruz.
*Ücretlendirme; çevirinin profesyonelliği, teslim ve uzunluğuna göre değişmektedir.

Özgeçmişinizin iyileştirilmesiyle ilgili danışmanlık ve destek sağlıyoruz. Özgeçmişleriniz; bilgileriniz gizlenmiş biçimde ve anonim uzman görüşleri alınarak düzenlenmektedir.

Input your search keywords and press Enter.